Collection: Search Cayman Rentals
Search Cayman Rentals is a standard party rental business that is involved in the renting of equipment and supplies for public and private parties and events. We aim to be unique and strategic in our product offerings with you, our customers, at the forefront of our business.
Our ever evolving inventory offers fun and exciting items that the entire family can enjoy! We cater to customers from age 12 months and above.
We also offer Party Decoration Kits for sale.
Terms and conditions
Please click here to read the rental terms and conditions
Note: Items are currently being offered individually. For multiple items, please add all to cart prior to checking out.
Also, a $25 refundable cleaning fee is included in the price of some items. This amount will be refunded within 3 business days once agreed that the unit is collected without debris.
-
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $195.00
- Sale price
- $195.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $350.00
- Sale price
- $350.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $225.00
- Sale price
- $225.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $215.00
- Sale price
- $215.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $215.00
- Sale price
- $215.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $180.00
- Sale price
- $180.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out